Şifa Büyüsü

 ŞİFA BÜYÜLERİ bedene yada ruha dışarıdan negatif etkilerin gönderilmesiyle kişiyi hastalandırmak amaçlı yapılan işlemlerin uzaklaştırılması ve hastanın şifa bulmasını sağlamak amacıyla yapılan çalışmalardır.
ŞİFA BÜYÜLERİ tedavi amaçlı uygulandığı gibi varolan sağlık halini korumaya yönelikte hazırlanabilir.Örneğin Üzerinde herhangi bir hasar bulunmayan hem bedenen hemde ruhen sağlıklı bir kişi dışarıdan BÜYÜ yada NAZAR gibi özellikle ruha tesir eden kötü enerjilerden korunmak için ŞİFA BÜYÜSÜ yaptırabilir.
ŞİFA BÜYÜLERİ nin farklı amaçlar için çok fazla uygulama şekli ve metodları mevcuttur.Ne istediğinize tam olarak karar vererek Profesyonel Medyum hocanızla konuşarak bu iyi niyetli işlemlerden sizde faydalanabilirsiniz.
ŞİFA BÜYÜLERİNİN KULLANIM ALANLARIYLA İLGİLİ BİRKAÇ ÖRNEK VERELİM…
·Depresyon ,yaşama karşı isteksizlik halleri için,
·Stes aşırı sinirlilik halleri için,
·Kişiye Büyü yoluyla dışarıdan etkilemeyle verilen hastalıkların şifalanması için,
·Kısırlık için (tıbben kesinleşmiş bazı durumlar haricinde)
·Cin yada İfrit Musallatların nedeni ile oluşan sara benzeri rahatsızlıklar için,
·Doğumun kolay olması için,
·Hayvanları yada kişileri zararlı tesirlerden korumak için yapılan Şifa Büyüsü,
·Sık düşük yaparak bebeğini kaybeden hanımlar için,
·Çok ağlayan,uyumayan huysuz çocuk için, aşırı hareketli (hiperaktif) çocuklar için,
·Konsantrasyon eksiklikleri ve algılama sorunları için,vs…
Kötü niyetli yapılan bazı büyülerin yada nazarın kişi üzerinde insanı dehşete düşüren etkileri vardır.Büyü yoluyla kişiye musallat edilen kötü enerjiler öncelikle psikolojik olarak kişiyi hastalandırır,kişi doğru düşünemez sağlıklı karar veremez hale gelir
saldırganlaşarak etrafındakilere zarar vererek kendinden uzaklaştırır bu kısır döngünün içinde yapayalnız kalır,negatif duygular ruhu büsbütün sarar, sonrasında yayılarak bedeni güçsüz ve savunmasız bırakır bu zincir kişiyi ölüm döşeğine dek götürebilir.
Büyü varsa, elbette çözümü de olacaktır.Kişi büyünün pençesinden kurtarıldıktan sonra ŞİFA VEFKİ kullanılarak yeni bir kötü enerjinin kişiyi esir alması önlenmelidir.Şifayı veren ŞAFİİ ismi sahibi ALLAHTIR. Bizler sadece aracı olmakla vazifeliyiz sevgili dostlarım