Yumurta Büyüsü İşleminin Ayırma – Soğutma Etkileri

 

Yumurta büyüsü ayırmak ve soğutmak istenilen kişilere yapılan kişiye özgü bir çalışmadır. Gizli ilimler dünyasında yapılamayacak hiçbir şey yoktur. Ayırmak istenilen kişilere medyum hocaların yapmış olduğu bir çalışma olan yumurta büyüsü en tesirli etkiye sahip işlemlerin başında gelmektedir. Kısa zaman zarfı içerisinde etki ederek ayrılmak istenen kişilerin birbirinden soğutulmasını sağlamaktadır. Yapılan bu işlem kesinlikle kişilerin kendi adlarıyla birlikte annelerinin adlarına göre açılan ebced hesaplamasına göre uygulanmalıdır. Samed Hoca efendinizin yaptırmak istediğiniz soğutma işlemlerinde güvenerek kullandığı bir yöntemdir.

Yumurta büyüsü adından anlaşıldığı gibi yumurtalardan yapılmaktadır. Gerçek medyum tarafından uygulandığı zaman ise sonuçları oldukça tesirli olmaktadır. Samed Hocanın soğutmak veya ayrılması istenilen kişilere uyguladığı etkili bir havas ilmi tekniğidir. Yumurta üzerine boyalı kalemlerle yazılan tılsımlarla ve bu tılsımların üzerine yapılan gece okumaları sayesinde yapılan bir büyü çeşididir. Etkileri kalıcı ve son derece kısa zaman içerisinde fayda sağlamaktadır. Çalışmalar uygulandıktan sonra bazı gelişmeleri siz de kendi gözünüzle görerek etkisine ve kalıcılığına şahit olabilirsiniz. Medyum Samed Hoca, 27 yıldır bu tür büyü çeşitlerini yapmaya devam etmektedir. Eğer siz de bu tür uygulamalardan faydalanmak istiyorsanız hemen irtibat kurabilirsiniz.

Ayrıntıları öğrenin

Bağlama Duası

 

Bağlama duası veya bağlama büyüleri, evli ve sevgili çiftler arasındaki yaşayan sorun ve sıkıntıların, ayrılıkların, soğukluk ve uyumsuzlukların giderilmesi için yapılır. Yapılan bu işlem ve uygulamalar ancak gerçek bir medyum tarafından yapıldığında etkili ve kalıcı olmaktadır. Bu yüzden eğer bu işlemlerden birini yaptırmaya karar verdiyseniz, iyice araştırmalı ve tedbirli olmalısınız. Her alanda olduğu gibi bu alanda da birçok sahte kendini medyum olarak tanıtan kişiler bulunur. Bunlara itibar etmeyiniz ve dikkatli olunuz. Özellikle bağlama duası yaptıracakken oldukça titiz araştırmalar yapınız. Yardım alacağınız zaman iyice araştırınız ve doğru ve gerçek medyumu bulunuz. Gerçek medyum bulmak sanıldığı kadar zor değildir. Olumlu referanslarına bakabilir veya resmi ruhsatı bulunup bulunmadığını kontrol ederek yardım alabilirsiniz.

Bağlama duası eğer gerçek ve uzman bir medyum tarafından yapılırsa etkili ve kalıcı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Bağlama duasını veya bağlama büyüsü yapacak olan medyumlar yetenekleri ve ilmi sayesinde sizi sevgiliniz veya eşiniz ile yeniden bir araya getirecek ev aranızdaki sorunları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturarak mutluluğa, huzura ermenizi sağlayacaktır. Her insan belli zamanlarda aile içi bir takım sorun ve sıkıntılar yaşayabilir. Eşler arasına soğukluk ve uyumsuzluk, huzursuzluk gibi sorunlar girebilir. Bu gibi durumlarda insan bazen tek başına bu sorunun altından kalkamaz ve sorunlar gittikçe büyür. Sorunlar kısa sürede büyür ve daha büyük sıkıntılar içerisine sokabilir. Bu yüzden sizde sorun ve sıkıntılarınızı daha fazla büyümesini beklemeden uzman bir medyumdan yardım alarak kısa süre içerisinde istediğinizi elde edebilirsiniz.

 

Bağlama duası nedir diyecek olursanız; sevgilinizle aranızın düzelmesi veya geri dönmesi için yapılan bağlama dua teknikleridir. Bağlama duasını herhangi bir yerden öğrenmiş veya bulmuş olsanız dahi bu işlemi tek başınıza kendi kendinize yapmanız doğru olmayacaktır. Duanın içeriği kadar kim tarafında okunduğu da önemlidir. Doğaüstü gücü ve yetenekleri bulunan bir medyum tarafından okunursa daha etkili ve kalıcı olacaktır. Bu yüzden bu gibi durumlarda iyi bir medyum hoca efendiden yardım almak en doğrusu olacaktır. Uzaktaki sevgiliyi bağlamak için dua çalışmalarını yaptırabilirsiniz.

Bağlama duası uygulaması genellikle eşler arasındaki sorunları çözümü için kullanılsa da sevgili, sözlü veya nişanlı çiftlerde yardım alarak sorunlarını kısa süre içerisinde halledebilir. Sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua bulunmaktadır ve kısa zamanda tesir göstermektedir. Belli sebeplerden dolayı çiftlerin arasına soğukluk ve huzursuzluk girebileceği gibi bazen de yapılmış olan bir büyü yüzünden de çiftler sorun yaşayabilir. Bu gibi durumlarda önce medyumlar yapılmış olan büyünün etkisinden kurtulurlar ve daha sonra bağlama büyüsü veya duası yardımı ile çiftleri yeniden birbirine bağlarlar. Yani bir kişinin üzerinde ayırma büyüsü varsa bu büyü çözülmeden yapılacak olan işlemler etki etmeyebilir. Bağlama duası denenmiş ve sonuçları alınarak tecrübesiyle sabitlenmiştir.

Sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua yaptırmak için uzman ve tecrübeli medyumlar arasında en başlarda yer alan Medyum Samed Hoca efendi oldukça başarılı işlere imza atmış olan bir medyumdur. Kuvvetli nefesi ve yetenekleri sayesinde bağlama duaları konusunda da oldukça etkili işlemlere imza atmış olan bir medyum hoca efendidir.

Ayrıntıları öğrenin

Büyünün Fiziksel Etkileri ve Önemli Belirtileri

 

Büyünün fiziksel etkileri ve bir takım önemli belirtileri bulunmaktadır. Hiç ummadığınız kişiler veya akrabalarınız tarafından sizin, sevdiğinizin veya ailenizin üstüne kötü enerjiler ve nazar çalışmaları yapılmış olabilir. Üzerinizde bulunan veya bir başkası tarafından yapılan negatif enerjilerin etkileri hem manevi hayatınızı hem de maddi dünyanızı alt üst edebilir. Maddi ve manevi belirtileriyle karşımıza çıkan büyü işlemleri insanlara fiziki sonuçlar da vermektedir. Eğer siz de büyünün fiziksel etkileri ile karşı karşıya kalırsanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız Medyum Samed Hoca’yla iletişim kurabilirsiniz.

Büyünün fiziksel etkileri arasında gösterilen bazı önemli belirtileri vardır. Bu belirtilerden en barizi kişinin beyni ile kalbi arasında kurduğu köprüyü tam olarak algılayamaması. Yani bir nevi büyülü kişi beynini tam olarak kendi hür iradesi ile kullanamamaktadır. Bu durumda ortaya çıkan önemli belirtiler arasında kişinin iradesini kullanamadığını söyleyebilirim. Bu bir başka şekliyle güvenilir medyum hoca tarafından yapılan bir büyü çalışmasının kişinin beynini kontrol edeceğini anlatmaktadır. Böyle durumlarda istek ve çalışmalar yaptırmak istiyorsanız Samed Hoca sizleri bekliyor. Gerçek ve güvenilir çalışmalarla kişiler üzerinde fiziksel etkiler de bulunabilirsiniz.

 

Büyünün Fiziksel Etkileri Nelerdir


Samed Hoca tarafından yapılan işlemler neticesinde bu zamana kadar gözlemlenen etkileri ve belirtileri arasında bazı bilgiler ve sonuçlar şunlardır;

 • Büyü yapılan kişinin beynini kendi özgür iradesi ile kullanamaması.
 • Devamlı olarak takip ediliyormuş hissinin meydana gelmesi.
 • Yanında kendisiyle konuşanların olduğunu zannetmesi.
 • Sevgilisinin aramayacak kişinin eline telefonu alıp ayrıldığı sevgilisini araması.
 • Etki altındaki kişinin rüyalarından veya uykusundan sıçrayarak uyanması.

 • İşlerinde rızkı artan kişinin bir anda rızkı ve bereketinin kesilmesi.

Bir de bu maddi ve manevi etkilerin yanında sizlere paylaşmak istediğim ve ciddi anlamda kişiyi etkileyen durumlarda gözlemlenmektedir.

Kara büyü gibi olumsuz enerjiye sahip zarar verme maksatlı çalışmalar da bulunmaktadır. Söylediğim önemli belirtilerden işlem uygulanan kişinin hayatındaki sonuçlardan bazıları ise şunlardır;

 • Yolda yürürken durduk yere kazalar geçirir başına iş gelir.
 • Çevresine karşı rezil rüsva olur.
 • Ev içerisinde aile fertleri birbirine girer.
 • Sevgilisi yâda eşiyle devamlı kavga yapar.
 • Aniden eşinden boşanır.
 • Bir anda hasta olur yataklara düşer.
 • Sabah söylediği lafı akşam unutur.
 • Manevi varlıkların etkisi altına girer.
 • Elleri ayakları devamlı sıcak basar gibi yanar.
 • Tedirgin bir halde devamlı olarak evhamlı durur.

Büyüye maruz kalan kişi ve ya kişiler anlattığım belirtilerin dışında da yapılan çalışmaların etkisinde kalır. Farklı tekniklerle kısa zaman içerisinde en uygun çalışmalar kişiye özel olarak hazırlanarak netice alınması sağlanmalıdır.

Ayrıntıları öğrenin