Papaz Büyüsü

 

PAPAZ BÜYÜSÜBu güne kadar bize sözlü yada yazılı olarak ulaşan çoğu kimse Papaz büyüsünün bozulup bozulamayacağı konusu hakkında bilgi almak istiyorlar.

Maalesef piyasada bazı sözüm ona büyücü yada medyumlar işin içinden çıkamadıkları durumlarda bu çaresiz kalmış insanlara “Sende Papaz Büyüsü var, bu çözülmez” diyerek kapı gösteriyorlar.

Bu durumda insanlar ya tam bir çaresizlik içinde kapı kapı dolaşıp, çok maddi manevi zararlara uğratılıyor, yada akıl sağlıklarını kaybedebilecek kadar ağır depresyona giriyorlar…

SEVDİĞİNİZİ KENDİNİZE AŞIK EDİN

Papaz büyüsünün çözülemeyeceğini savunan bazı kişilerin bu tezlerinin arkasında, Papaz büyüsünün bazı bakımlarda çıkmamasınında  yeri vardır. Ama her zaman söylediğimiz gibi, mutlak olan güç Allah’ındır.

Allah’ın izni ile aşılamayacak bir engel yoktur. Böyle bir durumunuz varsa, bilgi almak için bizi arayabilir, istediğiniz zaman ofisimize gelip derdinizi sıkıntınızı anlatabilirsiniz…

Makaleler – Şirketinizle ilgili her şey, iyi bir makale konusu olabilir: Operasyonlarla ilgili kısa süre önce gerçekleşen değişiklikler, şirketin en son yaptığı maç veya bunlar bulunduğunuz sektörden de örnekler olabilir. Genel iş trendleri (ulusal ve hatta uluslararası ölçekte düşünün) de harika bir makale malzemesi olabilir.


Misyon açıklamaları – Şirketinizin misyonunu açıklayarak, şirketiniz hakkında fazlasıyla bilgi verebilirsiniz. Yok mu? Şirketiniz için bir misyon açıklaması oluşturup burada paylaşmak için şimdi, harika bir zaman olabilir. İyi bir misyon açıklaması, şirketin gerçekleştirdiklerinin arkasında yatan itici gücü açıklar.


Şirket politikaları – İşiniz için özellikle önem taşıyan şirket politikaları var mı? Örneğin sınırsız babalık/doğum izni politikanız, şirketinizi çalışanların nezdinde daha yükseğe taşımış olabilir. İşe bundan söz ederek başlayabilirsiniz.


Yönetici profilleri – Bir şirket, ancak üst yönetimin liderliği kadar güçlüdür. Burası, en iyi ofislerde kimlerin yer aldığını göstermek için güzel bir yerdir. Her bir yöneticinin hayat hikayesini güzel bir şekilde görevleri, ne kadar süredir o pozisyonda bulundukları ve bu pozisyona nasıl eriştikleri gibi bilgilerle birlikte yazın.